Ремонт заводів

Заводські приміщення весь час функціонують у високоінтенсивних експлуатаційних умовах. Тут працюють десятки і сотні працівників, виготовляється безліч різноманітної продукції, виробниче навантаження неминуче призводить до зношення їхнього фонду. Окрім того, кожен завод складається із складної системи інженерних мереж, які в процесі використання втрачають свій експлуатаційний ресурс. Основними факторами негативного впливу є: перепади температур та тиску, агресивні хімічні речовини, вібраційні навантаження та забруднення. Таким чином, весь комплекс приміщень заводу та його системи, потребують постійного догляду і вчасного ремонту.

Ремонтні роботи дозволяють усунути різноманітні погрішності та поломки, щоб не допустити руйнування споруди. Також вони відновлюють її внутрішній вигляд, оновлюють інтер’єр, або змінюють його стилістику. Несвоєчасно прийняте рішення про їхнє проведення, може стати причиною аварійних ситуацій, зупинки виробництва, падіння якості продукції, погіршення умов праці та підвищення ризику травм працівників чи навіть появи захворювань.

Реставрація заводського фонду потрібна старим підприємствам, а новозбудовані площі потребують проведення оздоблювальних робіт. В будь-якому випадку, ремонт допоможе використовувати їх з максимальною ефективністю, наділивши необхідним функціоналом і відновивши необхідний рівень безпеки.

Перед тим, як замовити послугу відновлення настільки масштабного об’єкту, потрібно розуміти, що процес буде об’ємним, трудомістким і доволі затратним. Його виконання потребує ретельної підготовки й планування, розробки проекту та кошторису, попередньої закупки високоякісних матеріалів та специфічних елементів. Саме тому, його слід довірити професіоналам, наприклад, скориставшись послугами компанії Comfort-Remont.

У нас є все необхідне, великий штат працівників – декілька повністю укомплектованих бригад досвідчених спеціалістів різних галузей та високоточні сучасні інструменти. Ми використовуємо передові технології і якісні матеріали, реалізуємо проект оперативно і без посередників, особисто гарантуючи якість послуг.

Вибір виду ремонтних робіт

Косметичний – від 2500 грн/м².

Якщо потрібно швидко реставрувати заводський фонд без зупинки виробництва, тоді це ідеальний варіант. Завдяки йому буде відновлено естетичний вигляд поверхонь стін, стелі й підлоги, відремонтовано основні мережі та системи.

 • Ліквідація тріщин, сколів, подряпин та забруднень.
 • Фарбування стін, стелі й підлоги.
 • Відновлення інтер’єру або зміна його стилю.
 • Реставрація функціональних елементів.
 • Налаштування мереж (електро й водопостачання), систем (опалення й вентиляції).
 • Прибирання й вивіз сміття.
СКЛАД БРИГАДИ
ТЕРМІН ВИКОНАННЯ РОБІТ
Прораб – керівник бригади.
Різноробочі.
Вузькопрофільні спеціалісти.
Технагляд.
Архітектор.
Дизайнер.
Від 15 днів.
Залежить від об’єму робіт та метражу.

Капітальний – від 4000 грн/м².

В даному випадку прийдеться зупинити виробництво. Реалізація цього проекту полягає не тільки в проведені оздоблювальних робіт, тут потрібне архітектурне втручання з ціллю заміни основних конструкцій і їх укріплення. Завдяки цьому, можна зупинити руйнування об’єкту, забезпечити ефективне виробництво та підвищити рівень безпеки праці і її продуктивності. Ціна за виконання цього замовлення буде вищою, витрати на закупку матеріалів також.

 • Укріплення несучих конструкцій, посилення стін і колон.
 • Укріплення фундаменту.
 • Зміна цільового призначення окремих приміщень.
 • Перепланування площі.
 • Усунення різноманітних пошкоджень на поверхнях.
 • Облицювання й оздоблення поверхонь.
 • Заміна дверей та вікон.
 • Заміна комунікацій.
 • Встановлення утеплення, шумо- та гідроізоляції.
 • Упорядкування дахів.
 • Прибирання й вивіз сміття.
СКЛАД БРИГАДИ
ТЕРМІН ВИКОНАННЯ РОБІТ
Прораб – керівник бригади.
Різноробочі.
Вузькопрофільні спеціалісти.
Технагляд.
Архітектор.
Дизайнер.
Від 30 днів.
Залежить від об’єму робіт та метражу.

Терміновий ремонт заводів

Промислові підприємства регулярно піддаються інтенсивним навантаженням, які стають причиною їхнього швидкого зносу. Саме тому, вони потребують виконання планових реставраційних робіт, які проводяться після ретельного планування з урахуванням специфіки приміщень та їхньої площі. Також враховується наявність виробничого устаткування. Із замовником узгоджується дизайн-проект і масштаб майбутніх робіт, він вирішує, буде це косметичний чи капітальний ремонт.

Враховуючи необхідність як найшвидшої реалізації проекту, наші майстри працюють максимально оперативно. У випадку косметичного ремонту можливо забезпечити безперервність виробничого процесу, при виборі капітального – необхідне призупинення. Щоб прискорити відновлення споруди, можна скористатися послугою екстреного ремонту. В цьому випадку, за роботу візьмуться одразу декілька бригад майстрів і виконають її дуже швидко, не нехтуючи якістю.

Ремонт заводу під ключ – все включено

Дана послуга дозволяє замовнику зберегти свій час і сили, а ще – нерви, адже йому не прийдеться перейматися організаційними моментами. Компанія Comfort-Remont виконає все своїми силами, закупить матеріали, відновить мережі й системи, замінить пошкоджені елементи і конструкції, укріпить стіни, реставрує інтер’єр.

Ми зібрали велику команду професійних майстрів, спеціалістів різних галузей із великим досвідом. У нас немає необхідності шукати підрядників для окремих видів робіт, працюємо без посередників особисто відповідаємо і гарантуємо якість наданих послуг.

Ціни на ремонт заводу

Comfort-Remont встановив демократичну й гнучку цінову систему, тому наші послуги залишаються доступними для широкої аудиторії замовників із різними фінансовими можливостями. Кошторис визначається заздалегідь, його сума фіксується в договорі, ніяких додаткових витрат, доплат і прихованих платежів.
КОСМЕТИЧНИЙ РЕМОНТ
КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ
ЄВРОРЕМОНТ
Від 2500 грн/м² без врахування матеріалів
Від 4500 грн/м² без врахування матеріалів
Від 6000 грн/м² без врахування матеріалів
Від 3000 грн/м² з врахуванням матеріалів
Від 5500 грн/м² з врахуванням матеріалів
Від 7000 грн/м² з врахуванням матеріалів

Вартість послуг Comfort-Remont напряму залежить від об’єму й виду робіт, площі об’єкту та його розташування. Виїзд замірника та створення кошторису БЕЗКОШТОВНО (на території міста Івано-Франківськ та ОТГ).