Злив системи опалення

Система опалення в ході своєї експлуатації потребує догляду, профілактики, а інколи й ремонту. Найбільш актуальними роботами є заміна радіаторів та усунення протікань, а також консервація системи в зимовий період. Проведення таких заходів, вимагає зливу води із теплоносія та мереж водопроводу.

Необхідність звільнення системи від води під час її ремонту не викликає запитань, адже вода заважає проведенню ремонтних робіт, якщо ж мова йде про консервацію, то тут все складніше.

Коли варто злити воду з системи опалення в зимовий час?

Якщо Ви вирішили не користуватися своїм будинком в зимовий час, його систему опалення слід законсервувати, попередньо викачавши воду. Також є випадки, коли система від’єднується від електромережі, наприклад, через злам самої мережі. Для її ремонту потрібен значний час.

В першому та другому випадку, опалення будинку не функціонуватиме і вся система піддасться ризику замерзання, що неодмінно виведе її елементи з ладу. В першу чергу з ладу вийдуть водопровідні труби, сантехніка й сантехнічне обладнання. Коли опалення відсутнє, а на вулиці мороз, будинок швидко промерзає, навіть, якщо в нього товсті стіни, тому вода в трубах неминуче замерзає.

При відключенні електроенергії потрібно злити воду з автономної системи опалення незалежно від її типу.

Індивідуальне опалення в Україні в переважній більшості базується на двох типах систем, газовій та електричній. Річ у тім, що без подачі струму, ні одна з них не зможе функціонувати. Електричний тип повністю залежить від електропостачання. Що стосується газового, то всі сучасні системи для запуску потребуються іскри, яка запалює газ, але основна проблема в роботі насоса/компресора, він забезпечує циркуляцію води по трубах і батареях. Те саме стосується підігріву підлоги.

Не варто самотужки проводити процедуру зливу води.

Викачування води з індивідуального опалення, є вкрай необхідною процедурою, яка збереже систему від руйнування. Виконувати цю роботу без належного досвіду й обладнання не рекомендується. Спеціалісти компанії Comfort-Remont надають професійні послуги в даній сфері. Вони здійснюють встановлення, обслуговування, профілактику, ремонт і демонтаж систем опалення. Наші майстри мають усі допуски й сертифікати, а також багаторічний стаж роботи.

Послуги надаються оперативно, без зайвих незручностей та за помірну ціну.