РЕМОНТ СТОМАТОЛОГІЇ

Comfort-Remont пропонує послуги з ремонту стоматологічних кабінетів на привабливих цінових умовах. Наші досвідчені фахівці виконують всі види робіт за надійними технологіями та з використанням якісних матеріалів, міцних і зносостійких.

 

В оздобленні використовуються матеріали, які не втрачають своїх характеристик навіть після тривалого та інтенсивного використання приміщення. Наші фахівці складають розгорнуту кошторисну документацію, кожен пункт детально прописаний, щоб допомогти замовнику вибрати оптимальний варіант обробки, який буде відповідати його бюджету.

ВИДИ РЕМОНТУ

КОСМЕТИЧНИЙ РЕМОНТ
КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ
ЄВРОРЕМОНТ
Від 2500 грн/м² без врахування матеріалів
Від 4500 грн/м² без врахування матеріалів
Від 6000 грн/м² без врахування матеріалів
Від 3000 грн/м² з врахуванням матеріалів
Від 5500 грн/м² з врахуванням матеріалів
Від 7000 грн/м² з врахуванням матеріалів

ТЕРМІНОВИЙ РЕМОНТ.

Це послуга, який бере за основу певний вид робіт, наприклад, капітальний ремонт, але реалізовує його в максимально короткий термін. Оперативність реалізації проекту забезпечується за рахунок збільшення кількості майстрів, які над ним працюють, тому слід бути готовим до збільшення витрат.

РЕМОНТ СТОМАТОЛОГІЇ ПІД КЛЮЧ.

Окрім косметичного, капітального та євроремонту, надаємо послуги ремонту під ключ по доступній ціні, який включає широкий спектр робіт, необхідних для того, щоб об’єкт набув всіх необхідних характеристик для його цільової експлуатації. Замовних отримує стоматологію повністю готову до використання і не переймається процесом реалізації проекту.  Comfort-Remont бере на себе зобов’язання з виконання всього комплексу заходів.

ЕТАПИ РОБІТ.

Ремонт стоматології проводиться відповідно до підготовленого технічного та дизайн-проекту.

СКЛАД БРИГАДИ
ТЕРМІН ВИКОНАННЯ РОБІТ
Прораб – керівник бригади.
Різноробочі.
Вузькопрофільні спеціалісти.
Технагляд.
Архітектор.
Дизайнер.
Від 30 днів.
Залежить від об’єму робіт та метражу котеджу.

РОБОТИ З ВІДНОВЛЕННЯ ПРИМІЩЕННЯ РОЗДІЛЯЮТЬСЯ НА ШІСТЬ ЕТАПІВ:

  • Підготовчі роботи – цей етап передбачає демонтаж перегородок, старої штукатурки, електрики та сантехніки. Накопичене сміття вивозиться на спеціальні звалища, а приміщення очищується перед початком наступного етапу;
  • Електромонтаж – створення електричної системи вимагає розрахунку майбутньої потужності та розташування обладнання в кабінеті. Розкладання електричних кабелів та підключення електрощита, яке виконуються з урахуванням вимог пожежної безпеки;
  • Водопостачання – згідно з чинними стандартами, медичні установи повинні мати холодне та гаряче водопостачання. Це дозволить створити необхідну водопостачальну та каналізаційну систему, яка відповідає санітарним і будівельним нормам;
  • Вентиляція – відсутність свіжого повітря в стоматологічному кабінеті може позначитися на сертифікації медичного закладу. Проектування та реалізація вентиляційної системи входять до обов’язкових етапів ремонтних робіт;
  • Оздоблювальні роботи – вирівнювання стін, укладання підлогового покриття, проведення чорнового та чистового оздоблення приміщення здійснюються з застосуванням матеріалів, які володіють стійкістю до механічних пошкоджень, ультрафіолетового випромінювання та вологості;
  • Монтаж обладнання – останній етап передбачає встановлення освітлювальних та сантехнічних приладів, встановлення розеток та робочого обладнання. Після цього проводиться здача об’єкта замовнику.

 

ВАРТІСТЬ РЕМОНТУ СТОМАТОЛОГІЧНИХ КАБІНЕТІВ.

Ціни ремонтних робіт можуть суттєво відрізнятися в залежності від масштабу проекту та його складності, а також матеріалів, які будуть використовуватися для його реалізації. Ціна оговорюється заздалегідь, складається кошторис, який прописується в договорі і не змінюється після його підписання.

Кінцева вартість ремонту озвучена нашою компанією не містить прихованих націнок і зайвих витрат, а після підписання договору ціна не буде зміненою. Ми пропонуємо прозорі цінові умови, щоб кожен клієнт міг дозволити собі якісний ремонт без зайвих фінансових витрат.

ВИЇЗД ЗАМІРНИКА І СКЛАДАННЯ КОШТОРИСУ – БЕЗКОШТОВНО!

 

ОСОБЛИВОСТІ РЕМОНТУ СТОМАТОЛОГІЇ.

Ремонт приміщення для стоматологічної клініки – це комплексний процес. На початковому етапі створюється дизайн-проект. Потім проводиться груба обробка стін, підлоги та стелі, вирівнюються стінові панелі, заповнюються тріщини та дефекти за допомогою ґрунту і шпаклівки. Разом з клієнтом обирається оптимальна кольорова гамма і розташування меблів та медичного обладнання.

Після цього майстри проводять чистове оздоблення. Вони вибирають світлі, ненав’язливі відтінки, виконують заміну старої електропроводки та систем водопостачання й опалення. Монтажні роботи проводяться з дотриманням вимог безпеки та санітарно-гігієнічних норм. Ремонтні роботи завершуються генеральним прибиранням приміщень і вивезенням будівельних матеріалів та сміття.

 

ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З COMFORT-REMONT.

ЯКЩО ВИ ЗГОДНІ НА СПІВПРАЦЮ З НАШОЮ ФІРМОЮ, МИ ГАРАНТУЄМО ВАМ РЯД ПЕРЕВАГ:

  • Фіксований кошторис – узгоджений робочий бюджет залишиться незмінним до завершення робіт;
  • Послуги в рамках стандартів МОЗ – наші співробітники дотримуються державних норм та правил під час виконання ремонтних робіт;
  • Гарантію якості – після завершення проекту компанія видаватиме гарантійне зобов’язання на зданий об’єкт;
  • Чітке проходження проекту – наші співробітники втілюють його до найдрібніших деталей.

Обравши нашу фірму, ви отримаєте оновлене приміщення, повністю готове до експлуатації, в якому буде приємно працювати та отримувати лікування. Щоб замовити Comfort-Remont послуги, звертайтеся: +380976432104.

Компанія Comfort-Remont дотримується лояльної цінової політики. Вартість ремонту залежить від типу й виду робіт, площі об’єкту та місця його розташування.

Виїзд замірника та складання кошторису – БЕЗКОШТОВНО (в межах міста Івано-Франківськ та області).