Ремонт цехів

В цехах завжди кипить робота, тому не дивно, що ці приміщення з часом зношуються. Чим успішніше підприємство, тим більше навантаження на його виробничі потужності і тим скоріше вони потребуватимуть ремонту, як мінімум, косметичного. Пошкодження підлоги та стін тут звичне явище, також можливе виникнення проблем із мережами електро- й водопостачання, каналізацією та системами вентиляції і кондиціонування.

Цехи не тільки потрібно утримувати в робочому стані в плані функціоналу, але й підтримувати естетичний вигляд, вчасно оновлюючи оформлення інтер’єру. Даний аспект відіграє значну роль підчас оцінки партнерами й інвесторами потенціалу та можливостей Вашого підприємства. Окрім того, в охайному, красиво оформленому, сучасному цеху, робітникам буде набагато приємніше працювати.

Замовити ремонт цеху можна у нас, в компанії Comfort-Remont. Ми вже багато років успішно працюємо в сфері ремонту, надаючи широкий спектр послуг в різних галузях, відновлюючи житловий фонд, комерційні та виробничі приміщення. Тому здатні реалізувати проект будь-якої складності й об’єму. У нас працюють висококваліфіковані та досвідчені майстри з великим стажем. За роботу беруться бригади майстрів різного профілю, виконуючи весь спектр необхідних завдань без залучення підрядників зі сторони. Ми працюємо без посередників, якісно та максимально оперативно, використовуючи високоточне обладнання, передові технології, а також якісні, безпечні матеріали.

Вибір виду ремонтних робіт

Косметичний – від 2500 грн/м².

Ідеальний варіант, коли необхідно швидко й дешево відновити виробничі площі, повернувши їм втрачений функціонал і красивий зовнішній вигляд. Весь процес полягає в реставраційних роботах поверхонь та відновлені коректної роботи мереж і систем.

 • Усунення пошкоджень на поверхні стін, стелі й підлоги.
 • Фарбування стін, стелі й підлоги.
 • Відновлення, або зміна стилю інтер’єру.
 • Реставрація окремих елементів.
 • Заміна електропроводки та інших мереж.
 • Відновлення функціонування вентиляції.
 • Прибирання й вивіз сміття.
СКЛАД БРИГАДИ
ТЕРМІН ВИКОНАННЯ РОБІТ
Прораб – керівник бригади.
Різноробочі.
Вузькопрофільні спеціалісти.
Технагляд.
Архітектор.
Дизайнер.
Від 15 днів.
Залежить від об’єму робіт та метражу.

Капітальний – від 4000 грн/м².

Це єдино правильний вибір, якщо цех потребує масштабного ремонту та кардинальних змін. Масштаб і об’єм робіт буде набагато більший, прийдеться закупити набагато більше матеріалів, тому й ціна реалізації такого проекту стане вищою. В даному випадку не можна обмежитися лише косметичними змінами, доведеться міняти двері, вікна, підлогу, мережі й обладнання, а також виконати цілий ряд інженерних робіт. Наприклад, інколи приходиться посилювати несущі конструкції та здійснювати перепланування.

 • Зонування та перепланування виробничої площі.
 • Зміна призначення цеху.
 • Посилення стін та колон.
 • Заміна комунікацій.
 • Заміна вікон та дверей.
 • Усунення тріщин і сколів на станах, стелі й підлозі.
 • Фарбування, поклейка, шліфовка, встановлення плитки.
 • Прибирання й вивіз сміття.
СКЛАД БРИГАДИ
ТЕРМІН ВИКОНАННЯ РОБІТ
Прораб – керівник бригади.
Різноробочі.
Вузькопрофільні спеціалісти.
Технагляд.
Архітектор.
Дизайнер.
Від 30 днів.
Залежить від об’єму робіт та метражу.

Терміновий ремонт цехів

Екстрений ремонт цеху, буде актуальним в тому випадку, якщо Вам потрібно максимально оперативно ввести його в експлуатацію, відновивши весь функціонал та оновивши інтер’єр. Наші майстри завжди працюють швидко, не затягуючи виконання проекту, незважаючи на його масштаби та рівень складності, але ця послуга суттєво прискорить процес, мінімум вдвічі. Щоб скоротити терміни виконання, ми не жертвуємо якістю надання послуг, результат досягається за рахунок збільшення кількості майстрів, які працюють над проектом. Наприклад, якщо залучити одразу дві бригади спеціалістів вони впораються дуже швидко і якісно.

Ціни ремонту цехів

Ми створили гнучку цінову систему, весь перелік послуг надається за демократичними цінами, тому вони доступні для широкого кола замовників, незалежно від їх фінансових спроможностей. Усі витрати обговорюються заздалегідь і прописуються e договорі.

КОСМЕТИЧНИЙ РЕМОНТ
КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ
ЄВРОРЕМОНТ
Від 2500 грн/м² без врахування матеріалів
Від 4000 грн/м² без врахування матеріалів
Від 6000 грн/м² без врахування матеріалів
Від 3000 грн/м² з врахуванням матеріалів
Від 5500 грн/м². з врахуванням матеріалів
Від 7000 грн/м² з врахуванням матеріалів

Компанія Comfort-Remont дотримується лояльної цінової політики. Вартість ремонту залежить від типу й виду робіт, площі об’єкту та місця його розташування.

Виїзд замірника та складання кошторису – БЕЗКОШТОВНО (в межах міста Івано-Франківськ та області).