РЕМОНТ КАФЕ

Компанія Comfort-Remont пропонує професійні послуги з ремонту кафе. Наші експерти мають багатий досвід у сфері практичної діяльності й використовують тільки сучасні технології та обладнання.

ВИДИ РЕМОНТУ

КОСМЕТИЧНИЙ РЕМОНТ
КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ
ЄВРОРЕМОНТ
Від 2500 грн/м² без врахування матеріалів
Від 4500 грн/м² без врахування матеріалів
Від 6000 грн/м² без врахування матеріалів
Від 3000 грн/м² з врахуванням матеріалів
Від 5500 грн/м² з врахуванням матеріалів
Від 7000 грн/м² з врахуванням матеріалів

Ми пропонуємо різноманітні опції ремонту кафе, які дозволяють оновити інтер’єр згідно з вашими побажаннями. Нижче наведені варіанти проектів з відповідними цінами.

Наші послуги охоплюють капітальний та косметичний ремонт кафе. Також є опція капітального ремонту високого класу – євро. Використовуємо надійні та довговічні матеріали, які зберігають первісний вигляд приміщень навіть після інтенсивного використання та впливу зовнішніх факторів.

 

ТЕРМІНОВИЙ РЕМОНТ КАФЕ.

Екстрений ремонт це можливість максимально оперативно втілити проект в життя, щоб ваш бізнес не простоював. Завдяки збільшенню числа майстрів, ми швидко виконаємо усі послуги і за декілька днів передамо готовий об’єкт.

 

РЕМОНТ КАФЕ ПІД КЛЮЧ.

Comfort-Remont пропонує послугу ремонт під ключ по доступній ціні. Вона включає в себе чистове оздоблення з урахуванням ваших індивідуальних побажань та готових проектів. Ми забезпечуємо виконання робіт у відповідності до вимог надійності та безпеки, а також гарантуємо високу їх якість та короткі терміни реалізації, не більше 30 днів.

ЕТАПИ РОБІТ.

Усі етапи ремонту виконуються згідно з проектом, який розробляється відповідно до побажань клієнта. Передусім узгоджуємо із замовником усі нюанси. На початковому етапі безпосереднього виконання проекту, відбувається чорнове оздоблення приміщень, включаючи видалення старих матеріалів та ретельну ґрунтовку стін та стельових перекриттів. Завершується процес тим, що ми встановлюємо нові комунікаційні системи, електрику, водопровідні труби та опалювальні прилади.

Детально про етапи:

 • Спочатку складається проект, який відповідає вимогам та перевагам майбутнього інтер’єру, розробляється сучасний зовнішній вигляд приміщення;
 • Потім готується проект інженерних систем, якщо передбачається переробка санвузлів, підсобних приміщень та кухонь;
 • На третьому етапі складається кошторис на роботи і матеріали, які будуть використовуватись;
 • Після одержання схвалення від замовника, наші будівельники розпочинають демонтаж;
 • Після завершення демонтажу починається безпосередньо ремонт. Спочатку проводяться роботи з монтажу підлоги та перегородок, якщо це передбачено проектом;
 • Виконуються інженерні роботи з монтажу вентиляції, проведення проводки, установки кондиціонерів, монтажу водовідведення та водоочищення;
 • Після цього проводиться монтаж дверей та вікон;
 • Проводиться вирівнювання та оздоблення стін із використанням сучасних матеріалів;
 • На заключних етапах встановлюються міжкімнатні двері, укладається нове покриття для підлоги;
 • Встановлюються освітлювальні елементи та прилади сантехніки;
 • Після завершення робіт виконується вивіз будівельного сміття.
СКЛАД БРИГАДИ
ТЕРМІН ВИКОНАННЯ РОБІТ
Прораб – керівник бригади.
Різноробочі.
Вузькопрофільні спеціалісти.
Технагляд.
Архітектор.
Дизайнер.
Від 30 днів.
Залежить від об’єму робіт та метражу котеджу.

ВАРТІСТЬ РЕМОНТУ КАФЕ.

У нашій компанії вартість ремонту кафе є доступною як для великих замовників, так і для індивідуальних підприємців. Ми пропонуємо різні види проектів, від економ-варіанту до ексклюзивної обробки. Заздалегідь надаємо кошторисні розрахунки та узгоджуємо кожен пункт кошторису з нашими клієнтами, щоб запропонувати найвдаліше колірне рішення та стильний декор за прийнятними цінами.

По завершенню, наші працівники виконують прибирання приміщень та вивозять залишки будівельних матеріалів та іншого сміття. Працюючи з нами, ви можете бути впевнені у якісному результаті та отримаєте гарантію якості на всі види ремонту. Ми займаємо провідні позиції у рейтингах по регіонах та пропонуємо найкращі умови на ринку. Оберіть нашу компанію та заощаджуйте, отримавши чудові результати від наших професіоналів.

ВИЇЗД ЗАМІРНИКА І СКЛАДАННЯ КОШТОРИСУ – БЕЗКОШТОВНО!

Компанія Comfort-Remont дотримується лояльної цінової політики. Вартість ремонту залежить від типу й виду робіт, площі об’єкту та місця його розташування.

Виїзд замірника та складання кошторису – БЕЗКОШТОВНО (в межах міста Івано-Франківськ та області).