РЕМОНТ САЛОНІВ КРАСИ

Салон краси – територія, де має бути все бездоганно, красиво та стильно. Ремонт приміщень салону краси повинен проводитись лише спеціалізованими фахівцями з багаторічним досвідом. Майстри Comfort-Remont під час роботи реалізують акценти самобутньої стилістики даного закладу створивши неповторний дизайн, завдяки своєму професіоналізму, тонкої та копіткої роботи.

Після проведення ремонту салон матиме витончений і стильний дизайн, випромінюватиме затишну й сучасну атмосферу. Наші будівельники працюють чітко за інструкцією, дотримуючись пунктів узгодженого плану, кошторису та стандартів галузі.

Безпека користування обладнанням та іншими предметами у салоні вкрай важлива – наші фахівці перевіряють цей аспект як під час проведення робіт, так і після їх закінчення.

ВИДИ РЕМОНТУ

КОСМЕТИЧНИЙ РЕМОНТ
КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ
ЄВРОРЕМОНТ
Від 2500 грн/м² без врахування матеріалів
Від 4500 грн/м² без врахування матеріалів
Від 6000 грн/м² без врахування матеріалів
Від 3000 грн/м² з врахуванням матеріалів
Від 5500 грн/м² з врахуванням матеріалів
Від 7000 грн/м² з врахуванням матеріалів

ТЕРМІНОВИЙ РЕМОНТ САЛОНІВ КРАСИ.

Послуга надає можливість швидко ввести об’єкт в експлуатацію, провівши роботи в максимально стислий термін. Оперативність реалізації проекту досягається завдяки збільшенню кількості бригад, які над ним працюють.

Наша бригада фахівців працює за певним планом, з урахуванням будівельних стандартів, а кожен співробітник має достатній досвід і відповідну спеціалізацію. Ви можете бути впевнені в тому, що ваші речі та обладнання будуть збережені. Ми дуже пильно ставимося до нашої репутації та клієнтів.

 

РЕМОНТ САЛОНУ КРАСИ ПІД КЛЮЧ.

Якщо ви хочете перетворити порожнє приміщення на стильний та сучасний салон краси, або провести ремонтні роботи, такі як заміна проводки, фарбування, чи перекладка плитки, фахівці Comfort-Remont можуть здійснити ремонт під ключ. Наша бригада майстрів виконає всі необхідні роботи в комплексі в обумовлений термін, тож ви можете спокійно займатися своїми справами, ні про що не турбуючись. Наш старший майстер забезпечить суворий контроль за виконанням усіх пунктів договору і триматиме вас в курсі справ щодо перебігу робіт.

Старший майстер відповідає за виконання всіх пунктів договору та дотримання термінів.

СКЛАД БРИГАДИ
ТЕРМІН ВИКОНАННЯ РОБІТ
Прораб – керівник бригади.
Різноробочі.
Вузькопрофільні спеціалісти.
Технагляд.
Архітектор.
Дизайнер.
Від 30 днів.
Залежить від об’єму робіт та метражу котеджу.

НАША ФІРМА ПРАЦЮЄ ПО ВСТАНОВЛЕНОМУ ПЛАНУ:

  1. Після дзвінка, на вказану адресу виїжджає фахівець.
  2. Проведення оціночних робіт та розмова із замовником фіксується на папері. Йде з’ясування всіх тонкощів, побажань клієнта.
  3. Якщо у салоні краси є обладнання – проводиться опис із підписами.
  4. Наступним етапом виступає складання кошторису. Тут же обчислюється ціна проведення робіт.
  5. Укладання договору та підписання всіх необхідних документів.

 

ВАРТІСТЬ РЕМОНТУ САЛОНУ КРАСИ.

ЦІНИ НА РЕМОНТ САЛОНУ КРАСИ ЗАЛЕЖАТЬ ВІД КІЛЬКИХ ФАКТОРІВ:

  • Це капітальний чи косметичний ремонт;
  • Транспортні послуги з доставки обладнання та матеріалів;
  • Послуги дизайнера;
  • Індивідуальні уподобання.
  • Особливості ремонту салонів краси

ВИЇЗД ЗАМІРНИКА І СКЛАДАННЯ КОШТОРИСУ – БЕЗКОШТОВНО!

Ціна на ремонт салону краси від Comfort-Remont є досить лояльною. Ми підберемо найбільш оптимальні варіанти, які відповідатимуть вашому бюджету. Перед початком робіт, обов’язково узгодимо всі побажання щодо ціни. Після складання кошторису та погодження вартості, вона закріплюється в договорі і не змінюється. Кілька факторів впливають на вартість, такі як стан приміщення до ремонту, швидкість виконання робіт та їх складність. Ви можете замовити наші послуги, заповнивши форму зворотного зв’язку на нашому сайті або зателефонувавши нам за номером: +380976432104.

Ціни на ремонт салону краси зазначаються у кошторисі та договорі до його підписання. Якщо у вас виникнуть будь-які питання, наш фахівець вислухає всі ваші побажання та допоможе внести корективи. Кошторис після підписання договору залишається незмінною, крім форс-мажорних ситуацій, які передбачені у договорі. Укладання договору з фіксованою вартістю послуг допоможе уникнути неприємних несподіванок.

У нашій компанії працюють лише професіонали з досвідом та широкими знаннями технологій. Ми завжди враховуємо ваші побажання та цінуємо ваш час і гроші, тому здаємо об’єкт в експлуатацію в строк, гарантуючи якість. Оберіть Comfort-Remont, і ви отримаєте найкращий сервіс.

Компанія Comfort-Remont дотримується лояльної цінової політики. Вартість ремонту залежить від типу й виду робіт, площі об’єкту та місця його розташування.

Виїзд замірника та складання кошторису – БЕЗКОШТОВНО (в межах міста Івано-Франківськ та області).