РЕМОНТ КОМЕРЦІЙНИХ ПРИМІЩЕНЬ

Ремонт комерційних приміщень, який виконують спеціалісти компанії Comfort-Remont – це завжди висока якість виконання та лояльні цінові умови. Усі працівники мають високий рівень кваліфікації та великий досвід. Вони застосовують передові технології та багатофункціональне обладнання, за рахунок яких мінімізуються матеріальні та часові витрати. Що стосується дизайнерів, то вони втілюють нестандартні дизайнерські рішення з максимальною точністю.

ВИДИ РЕМОНТУ

КОСМЕТИЧНИЙ РЕМОНТ
КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ
ЄВРОРЕМОНТ
Від 2500 грн/м² без врахування матеріалів
Від 4500 грн/м² без врахування матеріалів
Від 6000 грн/м² без врахування матеріалів
Від 3000 грн/м² з врахуванням матеріалів
Від 5500 грн/м² з врахуванням матеріалів
Від 7000 грн/м² з врахуванням матеріалів

Будь-яке замовлення здійснюється на основі детального плану заходів. Це дозволяє виконати ремонт та обробку комерційних площ без дефектів, у суворій відповідності до узгодженого проекту. Службові кабінети та підсобні приміщення проходять чорнову обробку. Стіни, підлога та стеля очищаються від старих матеріалів. За рахунок ґрунтовки та шпаклівки вирівнюються стінові панелі та стельові перекриття.

Пропонуються різні варіанти декорування, консультанти допомагають вибрати найкращий інтер’єрний стиль. Вони узгодять питання розміщення меблів і обладнання, підберуть найкращу колірну гаму. Нами використовуються останні зразки оздоблювальних матеріалів. Здійснюються заміна старих систем електро-, водо- та теплопостачання. Встановлюються економічні світлові прилади. Створюється комфортна робоча обстановка. Ми допомагаємо розставити меблі, техніку найраціональнішим чином.

Якщо вам необхідно зробити ремонт в офісі, наші фахівці детально вас проконсультують і виконають усі роботи в найкоротший термін.

ТЕРМІНОВИЙ РЕМОНТ  КОМЕРЦІЙНИХ ПРИМІЩЕНЬ.

Замовивши цю послугу, можна буде реалізувати проект в максимально стислі терміни, або навіть в екстреному порядку, за рахунок збільшення кількості бригад, які над ним працюють. Завдяки цьому, клієнт зможе швидко ввести свою нерухомість в експлуатацію для функціонування його бізнесу і отримання прибутку.

РЕМОНТ КОМЕРЦІЙНИХ ПРИМІЩЕНЬ ПІД КЛЮЧ.

Ремонт під ключ виконується згідно з договірними зобов’язаннями та заздалегідь узгодженою кошторисною документацією. Кабінети, офіси та інші зони будуть повністю готові до експлуатації. Ми проводимо генеральне прибирання, вивозимо все будівельне сміття, старі меблі та інший непотріб.

У КОМПЛЕКС РОБІТ ВКЛЮЧЕНО:

 • Усунення дефектів поверхні;
 • Вирівнювання;
 • Ретельне очищення пилу і сміття;
 • Створення нового інтер’єру з надійними експлуатаційними характеристиками.

Нове покриття здатне витримувати інтенсивні навантаження протягом 5-10 років. Майстри Comfort-Remont застосовують стійкі до фізичного зношування сучасні матеріали, які не реагують на перепади температур, а також вплив хімічних речовин. Бетонну підлогу складської зони відремонтують досвідчені співробітники, які володіють необхідними навичками й обладнанням.

 

ВАРТІСТЬ РЕМОНТУ КОМЕРЦІЙНИХ ПРИМІЩЕНЬ.

Ціна ремонту не буде вищою за кошторисні розрахунки, ця умова прописується в договорі. Цінова політика Comfort-Remont доступна як невеликій фірмі, так і великій компанії клієнту. Ми обов’язково погодимо усі цінові пропозиції із замовниками. За потреби замовника вносимо корективи до кошторисної документації. Заявки можна залишати на сайті компанії або за телефоном +380976432104.

ВИЇЗД ЗАМІРНИКА І СКЛАДАННЯ КОШТОРИСУ – БЕЗКОШТОВНО!

Остаточні ціни можна буде дізнатися після огляду об’єкту, адже підсумкова вартість залежить від багатьох факторів:

 • Стан, у якому знаходиться об’єкт;
 • Час, який відведено на ремонт, термінові роботи завжди дорожчі;
 • Складність робіт.

РЕМОНТ КОМЕРЦІЙНИХ СКЛАДІВ ПЕРЕДБАЧАЄ ШИРОКИЙ ЦИКЛ РОБІТ:

 • Спочатку потрібен огляд об’єкту та погодження із замовником виду робіт.
 • Далі майстри складають план виконання замовлення.
 • Підбирають відповідні зразки оздоблювальних матеріалів.
 • Продумують раціональне розташування електричної проводки, систем водопостачання та центрального опалення.
 • Забезпечують виконання нормативів до складських приміщень.

 Ми готові:

 • Розробити проект ремонту з нуля;
 • Зберегти існуючий проект та просто відновити його;
 • Переобладнати та перепланувати пощі.

Ремонт нежитлових і комерційних приміщень заснований на міцних та довговічних будівельних матеріалах. Ми пропонуємо такі варіанти, які дозволяють зберегти зовнішній вигляд всіх внутрішніх елементів навіть після багаторічної інтенсивної експлуатації.

СКЛАД БРИГАДИ
ТЕРМІН ВИКОНАННЯ РОБІТ
Прораб – керівник бригади.
Різноробочі.
Вузькопрофільні спеціалісти.
Технагляд.
Архітектор.
Дизайнер.
Від 30 днів.
Залежить від об’єму робіт та метражу котеджу.

ЕТАПИ СПІВПРАЦІ.

 • Починається ремонт не житлових приміщень із замовлення замірника, який оцінює стан будівлі та рекомендує етапи оздоблення, які варто включити до прайсу.
 • Потім визначається фронт робіт залежно від вимог клієнта до функціональності та кінцевого вигляду будівлі.
 • При виборі будівельних матеріалів враховується призначення та тип об’єкту – для бізнес-офісів та виробничих зон рекомендується використовувати безпечні матеріали, щоб забезпечити комфорт та безпеку людей, які проводять там багато часу. Для складів та підсобних територій можна заощадити на матеріалах.
 • Після цього складається підсумковий кошторис, у якому вказуються потреби замовника, матеріали та працівники, які беруть участь у проекті.
 • Вартість може змінюватись у разі змін плану монтажних або оздоблювальних робіт, а також у разі заміни матеріалів. Такі зміни можливі тільки при нагальній потребі і вводяться в дію лише за згодою клієнта.

 

ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ COMFORT-REMONT

Наша бригада пропонує індивідуальний ремонт нежитлових приміщень за вигідними цінами та в стислий термін. Робота ведеться відповідно до договору підряду, який встановлює високий рівень відповідальності сторін.

 

МИ ЗАБЕЗПЕЧУЄМО:

 • Повне виконання необхідного обсягу робіт, відповідно до технічного завдання.
 • Дотримання встановлених у договорі термінів.
 • Надання клієнту необхідних чеків та супровідних форм для звітності.
 • Високу якість виконання послуг на кожному етапі процесу.
 • Повний облік побажань та вимог замовника.
 • Надання інформації про перебіг робіт клієнту.
 • Оптимальне співвідношення ціни та якості наданих послуг.

Після завершення ремонту, наша компанія гарантує, що об’єкт буде повністю підготовлений до експлуатації, а ефективність та безпека виробництва підвищаться.

У штаті Comfort-Remont працюють експерти, які пройшли профільне навчання та мають багаторічний досвід роботи. Клієнти можуть розраховувати на частковий розрахунок після перевірки готової будівлі, що дозволяє уникнути шахрайства та вчасно виявити усі дефекти в обробці.

Щоб замовити послуги та для отримання додаткової інформації про особливості відновлення і реставрації виробничих та бізнес-будівель звертайтеся за телефоном: +380976432104,

Компанія Comfort-Remont дотримується лояльної цінової політики. Вартість ремонту залежить від типу й виду робіт, площі об’єкту та місця його розташування.

Виїзд замірника та складання кошторису – БЕЗКОШТОВНО (в межах міста Івано-Франківськ та області).