РЕМОНТ МАГАЗИНІВ

Ремонт комерційних приміщень може бути доволі коштовним, але він є вкладенням у зовнішній вигляд магазину, напряму впливаючи на його привабливість для клієнтів, та відображає потенціал бізнесу чи всього бренду. Ми можемо підібрати проект, вартість якого підійде вашій фінансовій спроможності.

ВИДИ РЕМОНТУ

КОСМЕТИЧНИЙ РЕМОНТ
КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ
ЄВРОРЕМОНТ
Від 2500 грн/м² без врахування матеріалів
Від 4500 грн/м² без врахування матеріалів
Від 6000 грн/м² без врахування матеріалів
Від 3000 грн/м² з врахуванням матеріалів
Від 5500 грн/м² з врахуванням матеріалів
Від 7000 грн/м² з врахуванням матеріалів

Comfort-Remont пропонує три варіанти ремонту:

 • Косметичний, який включає демонтаж старих будматеріалів та чистове оздоблення приміщення. Не передбачає перепланування та перебудову.
 • Капітальний, включає перепланування приміщення, перебудову інженерних мереж та обладнання. Також включає встановлення вікон, дверей та сантехніки.
 • Дизайнерський, складається з дизайну інтер’єру, що є важливою частиною загального враження. Він дозволяє не тільки зробити простір приміщення сучасним і стильним, але й ефективно використати його площу.

Наша компанія виконує замовлення будь-яких масштабів із дотриманням договірних зобов’язань. Кваліфіковані спеціалісти мають багатий досвід ремонту приміщень під магазин. У роботі вони застосовують сучасні технології й передове обладнання. У нас ви можете замовити капітальний, косметичний та дизайнерський ремонт, окремих торгових об’єктів та всього торгового комплексу. Майстри компанії виконують широкий перелік робочих операцій. Дизайнери пропонують відповідне проектне рішення. Дізнайтесь докладніше про ремонт офісних приміщень від наших фахівців.

Comfort-Remont пропонує оформити замовлення послуг у зручний час, ми підкажемо, в якому стилі відремонтувати торгові приміщення, якщо ви ще не визначилися з цим. Наші майстри мають багатий досвід, а дизайнери склали десятки проектів під різні магазини. Якщо ви не впевнені в стилі, то досвідчені дизайнери допоможуть обрати оптимальне рішення. Також ми надамо точні кошторисні розрахунки, допоможемо вибрати підходящі будівельні матеріали і виконаємо свої послуги вчасно.

 

ТЕРМІНОВИЙ РЕМОНТ У МАГАЗИНІ.

Ще одна популярна послуга, часто поєднується із косметичним ремонтом, дозволяючи максимально оперативно виправити усі недоліки торгового приміщення й ввести його в експлуатацію. Робити ремонт у торгових площах рекомендується раз на 7-9 років, за цей час з’являються нові технології, напрямки та матеріали. Також змінюєтьсь тренди й стилі. Подивіться навколо, чи не час робити ремонт? Якщо вам потрібно оновити дизайн та відремонтувати магазин, Comfort-Remont з радістю допоможе. Ми пропонуємо 3 різновиди ремонту, тому ви можете вибрати найбільш підходящий для вас.

РЕМОНТ МАГАЗИНІВ ПІД КЛЮЧ

Якщо не знаєте, куди звернутись для ремонту магазину “під ключ”, зателефонуйте до консультантів компанії Comfort-Remont. Вони оперативно вирішать організаційні питання. Ремонт під ключ – це найвигідніший вибір, оскільки вам не потрібно шукати виконавців для кожного виду робіт. Роботи проводять комплексно, включають в себе чорнові та чистові оздоблення, стін, підлоги й стелі проведення усіх комунікацій. Незважаючи на об’єми, такий проект виконується швидше та коштує дешевше, ніж замовлення окремих послуг в різних підрядників.

Залежно від площі робота може тривати від 15 днів. Після закінчення вам залишиться тільки прийняти об’єкт, зробити викладку та чекати перших відвідувачів.

ЕТАПИ ВИКОНАННЯ.

Робота починається із планування простору. Це важливо: у магазинах все розставляється згідно мерчбуку, зокрема реклама, підсвічування, техніка. Тому планування дозволяє закласти електрику, розетки, ніші під презентацію товару та інші фішки. Також на етапі розробки важливий облік та закладення протипожежних комунікацій. Після планування виконується чорнове оздоблення. Видаляються старі матеріали, пил, бруд та сміття. Намічаються місця прокладання комунікацій, електричних мереж. Здійснюється монтаж усіх інженерних комунікацій. Лише після цього слідує чистове оздоблення. Це не менш важливо, оскільки більшість магазинів мають свою стилістику та кольорову гаму.

Етапи:

 • Оцінюємо об’єкт та виконуємо заміри, консультуємо замовника;
 • Разом із клієнтом вибираємо тип ремонту, розробляємо проект;
 • Складаємо кошторис, який у результаті підписує замовник;
 • Закуповуємо та доставляємо матеріали силами співробітників компанії;
 • Виконуємо ремонт: демонтаж дверей та вікон, обробка поверхонь, перепланування, фінішне оздоблення. Тип робіт визначає план;
 • Прибираємо, вивозимо будівельне сміття та здаємо об’єкт замовнику!

Якщо замовляєте ремонт та оздоблення в нашій компанії, то отримуєте готові для експлуатації площі точно за графіком, чітко в межах узгодженої заздалегідь вартості. Завдяки професійним навичкам майстрів у приміщеннях створюється сучасне оформлення, що забезпечує максимальну зручність під час обслуговування покупців.

СКЛАД БРИГАДИ
ТЕРМІН ВИКОНАННЯ РОБІТ
Прораб – керівник бригади.
Різноробочі.
Вузькопрофільні спеціалісти.
Технагляд.
Архітектор.
Дизайнер.
Від 30 днів.
Залежить від об’єму робіт та метражу котеджу.

ПРО ВАЖЛИВІСТЬ ДИЗАЙНУ ПРИ РЕМОНТІ МАГАЗИНУ.

 • Дизайн в ремонті магазину має велике значення, і це відомо маркетологам та дизайнерам вже давно. Деякі кольори можуть “продавати” і стимулювати покупців робити більше покупок. Також, затишний і теплий інтер’єр стимулює бажання залишатися у магазині довше, що також може підвищити кількість покупок. Якщо у вас вже є дизайн-проект, наші майстри здійснять роботи відповідно до нього, а якщо ні – досвідчені дизайнери нашої компанії розроблять дизайн інтер’єру за допомогою комп’ютерних програм з урахуванням останніх тенденцій та рекомендацій маркетологів.

  Comfort-Remont гарантує повне дотримання вимог, що ставляться до підприємств торгівлі, при оформленні дизайну торгових зон. Ми використовуємо матеріали, що відповідають нормативам безпеки, ретельно продумуємо розташування меблів та обладнання, а для чистового оздоблення використовуємо безпечні і сучасні лакофарбові матеріали, які дозволяють зробити ремонт у сучасному стилі. Також можемо розробити дизайн інтер’єру у корпоративних кольорах.

  Наші клієнти отримують послугу за демократичною ціною, і ми ретельно враховуємо всі деталі, такі як бізнес-ніша, брендбук, розташування та особливості планування, щоб забезпечити кращий результат.

   

  ВАРТІСТЬ РЕМОНТУ МАГАЗИНУ.

  ЦІНИ ВИЗНАЧАЮТЬСЯ НАСТУПНИМИ ФАКТОРАМИ:

  • Площа об’єкту;
  • Тип та обсяг робіт;
  • Матеріали, що використовуються;
  • Вимоги замовника;
  • Терміновість.

  Ціна визначається після огляду об’єкта. Після того, як замовник підписує кошторис, вартість залишається постійною.

  ВИЇЗД ЗАМІРНИКА І СКЛАДАННЯ КОШТОРИСУ – БЕЗКОШТОВНО!

   

  ПЕРЕВАГИ COMFORT-REMONT:

  • Виконання поставлених завдань у строк і навіть раніше;
  • Безкоштовний виїзд замірника на об’єкт;
  • Складання кошторису під бюджет, з фіксованою вартістю;
  • Допомога у виборі, купівлі та доставці будівельних матеріалів;
  • Допомога дизайнера та технічних консультантів;
  • Оформлення супровідної документації на перепланування;
  • Прибирання після виконання замовлення;
  • Якість наданих послуг;
  • Лояльна цінова політика.

  ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ ТА ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА ВИЇЗД ЗАМІРНИКА МОЖНА ПО ТЕЛЕФОНУ: +380976432104

 

Компанія Comfort-Remont дотримується лояльної цінової політики. Вартість ремонту залежить від типу й виду робіт, площі об’єкту та місця його розташування.

Виїзд замірника та складання кошторису – БЕЗКОШТОВНО (в межах міста Івано-Франківськ та області).