Ремонт складів

Склад, це будівля, приміщення якої використовуються для зберігання різноманітних виробів та товарів різного призначення. Вона є вкрай важливим елементом в сфері торгівлі й виробництва, адже запобігає крадіжкам і пошкодженню речей, тут їх можна помістити в безпечному місці із зручним доступом. Саме тому, необхідно підтримувати справний стан складського приміщення, щоб воно ефективно виконувало свої функції, потрібно вчасно проводити ремонтні роботи.

Сховище може мати різне призначення, наприклад, є споруди заповнені продуктовими товарами, а є ті, в яких розміщують непродовольчі вироби, наприклад електроніку. В залежності від свого вмісту, склад володітиме специфічним обладнанням, якщо мова йде про продукти, тоді в ньому має підтримуватися сталий клімат, щоб вони не зіпсувалися. Кліматичні системи, кондиціонування й вентиляція, мережі електропостачання й водопостачання, тут важливо все. Окрім того, приміщення повинне мати справні двері й вікна, які не пропускатимуть з вулиці холод, пилюку й сирість, а дах не має протікати. Не слід забувати й про системи безпеки. Усі поверхні, стіни, підлога й стеля теж мають мати естетично привабливий вигляд, ніяких сколів чи тріщи, а ще плісняви, грибка або забруднень.

В процесі експлуатації сховища, воно поступово зношується, і виникає необхідність замовити послугу його відновлення, це може бути косметичний, або капітальний ремонт.

Вибір виду ремонтних робіт

Косметичний – від 2500 грн/м².

По суті, це локальна реставрація інтер’єру та комунікацій. Наприклад, відновлення мереж електро- й водопостачання, вирівнювання підлоги, фарбування стін і стелі, заміна пошкоджених елементів. Весь процес здійснюється оперативно і не потребує значних коштів. Окрім того, можна не звільняти всю площу від предметів, які тут зберігаються, а проводити роботи поетапно. Тому, якщо потрібно швидко відновити функціонал та зовнішній вигляд приміщення без зайвих витрат, даний варіант буде оптимальним. Загалом, такий вид ремонту слід проводити раз на п’ять років, щоб підтримувати склад в робочому стані.

 • Усунення пошкоджень на поверхні стін, стелі й підлоги.
 • Фарбування стін і стелі, шліфовка підлоги.
 • Усунення пошкоджень комунікаційних мереж, заміна обладнання.
 • Реставрація функціональних елементів.
 • Налаштування коректної роботи систем опалення й вентиляції
 • Відновлення або зміна стилю інтер’єру.
 • Прибирання й вивіз сміття.
СКЛАД БРИГАДИ
ТЕРМІН ВИКОНАННЯ РОБІТ
Прораб – керівник бригади.
Різноробочі.
Вузькопрофільні спеціалісти.
Технагляд.
Архітектор.
Дизайнер.
Від 15 днів.
Залежить від об’єму робіт та метражу.

Капітальний – від 4000 грн/м².

Це буде масштабний проект, затратний по часу та коштам, на час його виконання прийдеться суттєво обмежити чи навіть призупинити діяльність складу. Хоча ціна послуг та витрати на закупку матеріалів будуть відчутними, проте в кінцевому результаті, замовник отримує готове для використання приміщення, яке чудово виглядатиме зовні і володітиме усім необхідним функціоналом для його успішної та безпечної експлуатації. Даний варіант буде незамінним для старих та щойно збудованих об’єктів.

 • Укріплення несучих конструкцій.
 • Укріплення фундаменту.
 • Реставрація підлоги, стін та стелі, облицювання.
 • Перепланування площ, зміна призначення.
 • Переобладнання приміщення під склад.
 • Прокладення електромереж, комунікацій водопостачання та систем вентиляції.
 • Упорядкування даху.
 • Монтаж утеплення, шумо- та гідроізоляції.
 • Встановлення нових дверей та вікон.
 • Прибирання й вивіз сміття.
СКЛАД БРИГАДИ
ТЕРМІН ВИКОНАННЯ РОБІТ
Прораб – керівник бригади.
Різноробочі.
Вузькопрофільні спеціалісти.
Технагляд.
Архітектор.
Дизайнер.
Від 30 днів.
Залежить від об’єму робіт та метражу.

Терміновий ремонт складів

Складське приміщення, це територія яка піддається інтенсивні експлуатації. Тут постійно здійснюється рух товарів, переміщується, розставляється для зберігання і вилучається для подальшого транспортування різноманітна продукція. Саме тому, вкрай важливо, не зупиняти цей процес надовго. Для тих, кому необхідно, завершити проект максимально швидко, наша компанія пропонує послугу екстреного ремонту.

Слід зауважити, що наша оперативність ніяк не знижує якості, а досягається завдяки збільшенню кількості майстрів залучених до реалізації даного проекту. Наприклад, коли на об’єкті працює одразу дві бригади, процес іде вдвічі швидше.

Ремонт складу під ключ – все включено

Скориставшись цією послугою, замовник отримує змогу провести комплексний, повний ремонт складських приміщень максимально оперативно, не витрачаючи при цьому свій час та сили. Компанія Comfort-Remont проводить усі необхідні процедури, підготовлює дизайн-проект та кошторис, закупляє матеріали і виконує ремонті роботи будь-якого типу. Беремося за реалізацію проекту будь-якого масштабу й складності, виконуючи його своїми силами, без посередників. У нас працює великий штат спеціалістів різних галузей, тому немає потреби в пошуку підрядників, всі вони досвідчені і професійні майстри. Ми особисто відповідаємо за якість наданих послуг.

Клієнт сам визначає тип роботи, обираючи між капітальним та косметичним ремонтом, вказує необхідні послуги, обирає матеріали. Наші спеціалісти попередньо узгоджують з ним кошторис і діють в межах його фінансових рамок.

Ціни на ремонт складу

Компанія Comfort-Remont відома своєю лояльною ціновою політикою. Завдяки демократичним цінам та індивідуальному підходу до клієнтів, її послугами може скористатися широке коло клієнтів із різними фінансовими можливостями. Витрати згідно кошторису прописуються в договорі, додаткові та приховані платежі відсутні.

КОСМЕТИЧНИЙ РЕМОНТ
КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ
ЄВРОРЕМОНТ
Від 2500 грн/м² без врахування матеріалів
Від 4500 грн/м² без врахування матеріалів
Від 6000 грн/м² без врахування матеріалів
Від 3000 грн/м² з врахуванням матеріалів
Від 5500 грн/м² з врахуванням матеріалів
Від 7000 грн/м² з врахуванням матеріалів

Вартість послуг Comfort-Remont вираховується згідно з типом ремонту, кількістю обраних послуг, площею та розташуванням об’єкту. Кошторис та заміри в межах Івано-Франківська – БЕЗКОШТОВНО.