РЕМОНТ ГОТЕЛІВ

Comfort-Remont забезпечує високу якість та дотримання договірних термінів при проведенні ремонту готелів за допомогою досвідчених майстрів. Ми використовуємо лише сучасні технологічні прийоми та високоякісні матеріали для оздоблювальних робіт, це дозволяє виконати ремонт згідно з європейськими стандартами, не порушуючи зобов’язань та пропонуючи привабливі цінові умови.

Пропонуються послуги ремонту для всіх типів готелів, мотелів, гостьових будинків та хостелів. Враховуючи вимогливість та прискіпливість ваших гостей, ми гарантуємо, що наш ремонт забезпечить максимальний комфорт та затишок для постояльців, підніме рейтинг готелю та забезпечить більше повторних відвідин.

ВИДИ РЕМОНТУ

КОСМЕТИЧНИЙ РЕМОНТ
КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ
ЄВРОРЕМОНТ
Від 2500 грн/м² без врахування матеріалів
Від 4500 грн/м² без врахування матеріалів
Від 6000 грн/м² без врахування матеріалів
Від 3000 грн/м² з врахуванням матеріалів
Від 5500 грн/м² з врахуванням матеріалів
Від 7000 грн/м² з врахуванням матеріалів

Наші спеціалісти забезпечують повний цикл робочих операцій під час ремонту номерів, включаючи чорнове оздоблення приміщень з обробкою стін, стель та підлоги, встановлення інженерних комунікацій та сантехнічного обладнання, проведення чистового оздоблення кімнат, прибирання залишків будівельних матеріалів і сміття. Якщо потрібно, ми також можемо зібрати та поставити меблі. Наявність точного плану робіт гарантує, що всі деталі будуть враховані та продумані.

Під час поетапного ремонту можемо повністю оновити інтер’єрний стиль та створити комфортабельний простір для проживання й роботи, наповнивши приміщення вишуканістю, розкішшю та пишнотою.

 

ТЕРМІНОВИЙ РЕМОНТ ГОТЕЛЮ.

Дана послуга дає можливість дуже швидко реалізувати проект за рахунок збільшення кількості майстрів, які над ним працюють. Таким чином, клієнт отримує готовий до експлуатації об’єкт за лічені дні.

РЕМОНТ ГОТЕЛЮ ПІД КЛЮЧ.

Ремонт під ключ є найвигіднішою пропозицією співпраці з нами. Замовник отримує повний комплекс робіт без додаткових витрат за найнижчими цінами. Така пропозиція вигідна не тільки для великих готелів, але й для невеликих гостьових будинків.

 

ДИЗАЙН ДЛЯ РЕМОНТУ ГОТЕЛЮ.

Якщо ваш готель має фірмовий стиль або ви бажаєте заздалегідь продумати та оглянути новий інтер’єр, варто замовити дизайн-проект. Comfort-Remont має досвідчених дизайнерів, які зможуть зробити такий проект для вас. Вони використовують сучасні комп’ютерні програми для відтворення інтер’єру у 3D, ви можете заздалегідь узгодити розташування комунікацій та меблів, і навіть віртуально пройтися кімнатами та іншими приміщеннями готелю.

Ми пропонуємо послуги ремонту готелів під ключ по доступній ціні. Наші фахівці готові виконати будь-які побажання замовника з максимальною якістю. Гарантуємо, що об’єкт буде зданий вчасно, повністю готовим до експлуатації і без будь-яких недоліків.

 

ВАРТІСТЬ РЕМОНТУ ГОТЕЛЮ.

Comfort-Remont надає демократичні ціни на ремонтні послуги, без додаткових націнок і прихованих платежів в майбутньому. Ми узгоджуємо кошторис із замовником заздалегідь та пропонуємо варіанти ремонту, враховуючи його фінансові можливості. Затверджена договором ціна залишається сталою. Замовлення можна зробити як за телефоном +380976432104, так і на нашому сайті. Ми детально розповімо про найкращі зразки дизайн-проектів та допоможемо обрати найбільш відповідне колірне рішення. Також пояснимо, які матеріали дозволять зберегти зовнішній вигляд готелю на протязі багатьох років.

ВИЇЗД ЗАМІРНИКА І СКЛАДАННЯ КОШТОРИСУ – БЕЗКОШТОВНО!

 

ПОСЛУГИ З ОЗДОБЛЕННЯ ГОТЕЛІВ.

Ремонт – це складний процес, який включає в себе проектування, чорновий ремонт та прокладання комунікацій, чистове оздоблення номерів готелю. Кінцевий результат  оформлення – є тією частиною процесу, яка завжди буде на видноті, тому, вимагає особливої уваги. Важливо, щоб воно було не лише естетичним, а й довговічним. Компанія Comfort-Remont має значний досвід в оздоблювальних роботах.

СКЛАД БРИГАДИ
ТЕРМІН ВИКОНАННЯ РОБІТ
Прораб – керівник бригади.
Різноробочі.
Вузькопрофільні спеціалісти.
Технагляд.
Архітектор.
Дизайнер.
Від 30 днів.
Залежить від об’єму робіт та метражу котеджу.

ПРО ВАЖЛИВІСТЬ ДИЗАЙНУ ПРИ РЕМОНТІ Готелів.

У СПІВПРАЦІ З НАМИ КЛІЄНТИ ОТРИМУЮТЬ НАСТУПНІ ПЕРЕВАГИ:

  • Безкоштовні консультації щодо усіх питань;
  • Постійний контроль якості робіт на всіх етапах за допомогою фотозвітів;
  • Фіксована ціна, яка не змінюється в процесі робіт;
  • Досвід виконання проектів різного рівня складності;
  • Широкий асортимент спецтехніки будь-якого типу;
  • Висока кваліфікація та досвід роботи наших майстрів;
  • Комплексна обробка, послуга «готель під ключ»;
  • Головний інженер, який відповідає за реалізацію проекту, завжди доступний для спілкування.

Ми працюємо з 2015 року та маємо в наявності власний парк спецтехніки та обладнання, а також повний штат найкращих фахівців у галузі. Завжди виконуємо проекти вчасно, з урахуванням специфіки вашого бізнесу. Не соромтеся зв’язатися з нами із запитом чи за консультаціями.

Компанія Comfort-Remont дотримується лояльної цінової політики. Вартість ремонту залежить від типу й виду робіт, площі об’єкту та місця його розташування.

Виїзд замірника та складання кошторису – БЕЗКОШТОВНО (в межах міста Івано-Франківськ та області).