РЕМОНТ МЕДИЧНИХ ЦЕНТРІВ

Якщо плануєте ремонт або модернізацію медичного центру, ми готові допомогти в цьому! Сучасний дизайн відіграє важливу роль у бізнес-індустрії, оскільки кожен прагне почуватися комфортно, особливо перед візитом до лікаря, коли пацієнти хвилюються про своє самопочуття.

ВИДИ РЕМОНТУ

КОСМЕТИЧНИЙ РЕМОНТ
КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ
ЄВРОРЕМОНТ
Від 2500 грн/м² без врахування матеріалів
Від 4500 грн/м² без врахування матеріалів
Від 6000 грн/м² без врахування матеріалів
Від 3000 грн/м² з врахуванням матеріалів
Від 5500 грн/м² з врахуванням матеріалів
Від 7000 грн/м² з врахуванням матеріалів

ТЕРМІНОВИЙ РЕМОНТ МЕДИЧНИХ ЦЕНТРІВ.

Це послуга екстреного ремонту, згідно з якою, наші майстри реалізують проект в  короткий термін. Вона передбачає виконання широкого спектру робіт в повному об’ємі, але максимально оперативно. Наприклад, капітальний ремонт виконується за лічені дні, а об’єкт передається замовнику повністю готовим до експлуатації. Прискорення процесу відбувається за рахунок збільшення кількості спеціалістів, тому зростає вартість проекту.

 

РЕМОНТ МЕДИЧНИХ ЦЕНТРІВ ПІД КЛЮЧ ВІД COMFORT-REMONT.

Оптимальний варіант отримати повністю готовий до використання об’єкт, не переймаючись процесом його реалізації. Замовник затверджує план-проект, а наші майстри виконують його в повному обсязі. Не потрібно шукати підрядників для якогось із видів робіт, в нашому штаті є всі необхідні спеціалісти, різноманітних профілів, і всі вони майстри своєї справи.

 

ВАРТІСТЬ РЕМОНТУ МЕДИЧНИХ ЦЕНТРІВ.

Ціна на ремонт медичних центрів залежить від обсягу та складності робіт, а також від виду обробки приміщень і вартості оздоблювальних матеріалів. Ми працюємо з перевіреними постачальниками будівельних матеріалів, які можуть запропонувати хороші знижки, що дозволить знизити загальну вартість проекту. Окрім того, притримуємося лояльної цінової політики. Ціни на всі замовлені послуги прописуються в кошторисі і підтверджуються договірними зобов’язаннями.

ВИЇЗД ЗАМІРНИКА І СКЛАДАННЯ КОШТОРИСУ – БЕЗКОШТОВНО!

 

 

ОСОБЛИВОСТІ РЕМОНТУ МЕДИЧНИХ ЦЕНТРІВ.

 • Вибирайте матеріали для поверхонь, які можна дезінфікувати та легко очищати, щоб уникнути появи мікробів та грибків.
 • Створіть теплу й затишну обстановку в кабінетах, використовуючи теплі тони для стін та стелі.
 • Забезпечте належні умови для санвузла та миття рук, оскільки це є основним правилом у медицині.
 • Встановіть сучасні мережі комунікацій, водо-, тепло-, газо- і електропостачання.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА:

 • Комфортне розташування спеціалізованих приміщень;
 • Правильне планування об’єкту;
 • Автоматизацію більшості інженерних систем;;
 • Коректний монтаж і налагодження обладнання;
 • Наявність спеціального оздоблення із стійких матеріалів.

 

ПЕРЕЛІК РОБІТ, ЯКІ ВИКОНУЮТЬСЯ В ПРОЦЕСІ РЕМОНТУ.

Ремонт медичних закладів, таких як лікарні, клініки і медичні центри, потребує особливої уваги та відповідальності. Важливо враховувати вимоги законодавства, санітарних норм та інших контролюючих служб. Організація й контроль проведення ремонту медичних закладів належить до компетенції Міністерства охорони здоров’я, тому компанія Comfort-Remont дотримується всіх вимог встановлених цим відомством.

Наші інженери розроблять проект, встановлять обладнання та змонтують усі інженерні системи. Під час ремонту медичних закладів ми забезпечуємо монтаж автоматики та диспетчеризації газових установок, вентиляції приміщень, кнопок виклику для пацієнтів, світлової та палатної сигналізації.

Наші технологи розробляють оптимальні рішення, які включають планування, розстановку, підключення медичного обладнання, навантаження на перекриття та схеми руху пацієнтів і персоналу. Ми забезпечуємо оздоблення поверхонь матеріалами, які можна дезінфікувати та очищати миючими засобами. Зробимо інтер’єр, використовуючи теплі тони для стін та стелі, а також передбачимо в дизайні місця для санвузлів та миття рук – згідно санітарно-гігієнічних норм.

СКЛАД БРИГАДИ
ТЕРМІН ВИКОНАННЯ РОБІТ
Прораб – керівник бригади.
Різноробочі.
Вузькопрофільні спеціалісти.
Технагляд.
Архітектор.
Дизайнер.
Від 30 днів.
Залежить від об’єму робіт та метражу котеджу.

КЛІЄНТ ЯКИЙ ЗВЕРНУВСЯ В COMFORT-REMONT, МОЖЕ БУТИ ВПЕВНЕНИЙ У:

 • Безкоштовному виїзді консультанта для оцінки масштабів та обсягів робіт.
 • Виконанні проекту в оговорений строк за фіксованою договором вартістю.
 • Надаванні розширених гарантій на якість виконаних послуг.

COMFORT-REMONT має десятирічний досвід роботи, відповідні сертифікати та штат висококваліфікованих співробітників, це дозволяє виконувати ремонт кожного медичного закладу з урахуванням його оригінальної специфіки, реалізовуючи проекти будь-яких масштабів. Головна увага приділяється безпеці, потребам та комфорту пацієнтів. Якщо ви хочете замовити послуги, або у вас залишилися питання, зв’яжіться з нами: +380976432104.

Компанія Comfort-Remont дотримується лояльної цінової політики. Вартість ремонту залежить від типу й виду робіт, площі об’єкту та місця його розташування.

Виїзд замірника та складання кошторису – БЕЗКОШТОВНО (в межах міста Івано-Франківськ та області).