РЕМОНТ РЕСТОРАНІВ

Компанія Comfort-Remont пропонує послуги з ремонту ресторанів, що дає можливість реалізувати найсміливіші та оригінальні дизайнерські ідеї. Наші фахівці мають багатий досвід та високий рівень професійної майстерності, що дозволяє їм виконувати ремонтні роботи вчасно і без порушень вимог якості та безпеки. Ми готові зробити ремонт готового приміщення для ресторану, виконати роботи з нуля або переробити існуючий проект під нові вимоги.

ВИДИ РЕМОНТУ

КОСМЕТИЧНИЙ РЕМОНТ
КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ
ЄВРОРЕМОНТ
Від 2500 грн/м² без врахування матеріалів
Від 4500 грн/м² без врахування матеріалів
Від 6000 грн/м² без врахування матеріалів
Від 3000 грн/м² з врахуванням матеріалів
Від 5500 грн/м² з врахуванням матеріалів
Від 7000 грн/м² з врахуванням матеріалів

ТЕРМІНОВИЙ РЕМОНТ РЕСТОРАНУ.

Дана послуга дає можливість збільшити кількість майстрів, які працюють над проектом, щоб реалізувати його максимально оперативно чи навіть в екстреному порядку. Таким чином, замовник за декілька днів отримує повністю готовий до експлуатації заклад і не втрачатиме вигоди через його простій.

 

РЕМОНТ РЕСТОРАНУ ПІД КЛЮЧ.

Якщо потрібен ремонт ресторану під ключ і ви не знаєте, де замовити такі послуги, зверніться до менеджерів Comfort-Remont. Вони допоможуть обрати найкращий дизайн за ідеальною ціною, а наші майстри виконають замовлення у найкоротші терміни. Ми надаємо повний спектр ремонтних, оздоблювальних та монтажних робіт. Після завершення наші працівники проводять повне прибирання приміщень. Замовник отримує готовий до роботи заклад без недоліків, повністю відповідний кошторисній документації.

 

КОСМЕТИЧНИЙ РЕМОНТ РЕСТОРАНУ.

Косметичний ремонт ресторану – це швидкий та вигідний спосіб оновити його інтер’єр. Такі роботи зазвичай виконуються, якщо щось пошкоджено, змінився імідж закладу або просто потрібно оновити чи освіжити інтер’єр. Comfort-Remont з радістю візьметься за це завдання та забезпечить якісний результат.

Косметичний ремонт зазвичай займає не більше одного дня. Це зручно тим, що не потрібно припиняти роботу закладу повністю, а можна лишень трохи скоротити робочі години. Ми можемо проводити роботи поетапно зал за залом Також є можливість термінового ремонту, можемо замінити розетки, пофарбувати стіну, встановити ширму або лампи за короткий час. Зверніться до нас і ми допоможемо оновити ваш заклад швидко та за доступною ціною.

У КОСМЕТИЧНІ РОБОТИ ВХОДИТЬ:

 • Фарбування стін та інші малярські роботи;
 • Дрібні роботи з електрики: заміна розеток, вимикачів, монтаж освітлення;
 • Ремонт або заміна вікон, дверей, ширм, перегородок;
 • Ремонт або заміна підлогового або стельового покриття.

Це далеко не весь перелік косметичних чи поточних робіт, які ми виконуємо. Якщо вам потрібні ці та інші послуги, звертайтеся в Comfort-Remont, обговоримо нашу співпрацю.

 

ДИЗАЙН-ПРОЕКТ РЕСТОРАНУ.

Перед початком будь-яких ремонтних робіт, важливо замовити дизайн. Це необхідно для того, щоб інтер’єр відповідав концепції ресторану та сприяв залученню клієнтів.

Компанія Comfort-Remont має великий досвід у створенні дизайну ресторанів та знає, які нюанси потрібно враховувати при розробці проекту. Якщо заклад пропонує кухню певної країни, інтер’єр потрібно створювати в стилістиці цієї країни, а якщо кухня різноманітна, то варто обрати тони, які спонукають клієнтів до замовлення страв. Наші дизайнери пропонують проекти, які відповідають потребам та бажанням будь-якого закладу. У колекції наших майстрів є багато готових рішень у різних стилях, а якщо ні один варіант не підходить, ми створимо унікальний дизайн за допомогою професійних комп’ютерних програм. Ви зможете переглянути віртуальний вигляд вашого ресторану в 3D та внести необхідні корективи до проекту перед початком ремонтних робіт. Наша компанія виконає ремонт готового приміщення, візьметься за роботу з нуля або реалізує переробку існуючого закладу за вашими бажаннями та усіма вимогами щодо якості й безпеки.

 

ЕТАПИ РЕМОНТУ.

Перед початком ремонтних робіт у ресторані необхідно виконати декілька етапів. Спочатку бригада майстрів готує приміщення до чистового ремонту. Вони видаляють залишки старих матеріалів, наносять грунтовку, шпаклюють стіни та стельові перекриття. Також вирівнюють підлогу, заповнюють всі щілини, тріщини та вибоїни. Після цих етапів можна розпочинати чистові роботи в службових і підсобних приміщеннях та в залах для відвідувачів.

 

КОМПЛЕКС ЗАХОДІВ, ЕТАПИ:

 • Технічне проектування;
 • Демонтаж стін, підлоги, сантехніки, віконних та дверних блоків;
 • Прокладання нових інженерних мереж;
 • Облаштування стяжки підлоги;
 • Різноманітні оздоблювальні роботи – кахель, керамограніт, вагонка, рідкі шпалери, декоративна штукатурка;
 • Встановлення підвісних чи натяжних стель;
 • Монтаж освітлювального обладнання;
 • Встановлення та підключення сантехніки;
 • Монтаж барної стійки та подіуму для музикантів.

Перед початком робіт, ми завжди узгоджуємо проектну документацію з нашими замовниками. Зразу можемо запропонувати варіанти найбільш вдалих рішень із раніше реалізованих проектів, або врахувати персональні побажання клієнта щодо декорування. Вивчаємо приміщення, щоб продумати раціональне розміщення меблів, обладнання, барів, гардеробів та інших службових кімнат.

Для чистового оздоблення використовуємо останні зразки оздоблювальних матеріалів, які дозволяють перетворити ресторан на стильний, модний і затишний заклад. Ми підбираємо вдалу кольорову гаму, яка створить атмосферу затишку й комфорту, де відвідувачі зможуть чудово провести свій час у колі близьких людей та отримати позитивні емоції від відвідування.

СКЛАД БРИГАДИ
ТЕРМІН ВИКОНАННЯ РОБІТ
Прораб – керівник бригади.
Різноробочі.
Вузькопрофільні спеціалісти.
Технагляд.
Архітектор.
Дизайнер.
Від 30 днів.
Залежить від об’єму робіт та метражу котеджу.

ЩО ВРАХУВАТИ ПІД ЧАС ДІАГНОСТИКИ ДЛЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ РЕСТОРАНУ?

Важливі моменти, які плануються під час огляду та складання плану робіт, забезпечать комфорт вам та відвідувачам. В першу чергу потрібно враховувати:

 • Вентиляцію для постійного припливу свіжого повітря та видалення запаху їжі;
 • Кондиціювання для правильної температури в залі та службових приміщеннях;
 • Інтенсивність освітлення;
 • Резерв води у разі тимчасового відключення.

Деталі проекту попередньо узгоджуються із замовником, після чого складається кошторис, який є індивідуальним, а тоді майстри приступають до роботи.

 

ЗВЕРНЕННЯ ДО НАШОЇ КОМПАНІЇ ДАЄ ЗАМОВНИКУ РЯД ПЕРЕВАГ:

 • Безкоштовна консультація інженера-технолога у день звернення;
 • Створення дизайн-проекту з урахуванням побажань;
 • При необхідності пошук місць та адреси, прорахунок конкуренції у поточній зоні;
 • Повна свобода у виборі оздоблювальних матеріалів;
 • Нескладний розрахунок кошторису;
 • Контроль якості кожного етапу;
 • Лояльна цінова політика;
 • Висока якість;
 • Гарантія.

 

ВАРТІСТЬ РЕМОНТУ РЕСТОРАНУ.

Наша компанія пропонує демократичні та доступні ціни для широкого кола замовників. Ми зможемо підібрати оптимальний варіант для вашого бюджету та врахувати всі побажання щодо цінових умов. Після узгодження кошторису, його вартість фіксується в договорі та не змінюється. Ціна залежить від кількох факторів: початкового стану приміщення, швидкості та складності робіт, а також вартості матеріалів. Замовити ремонт ресторану можна за допомогою форми зворотного зв’язку на нашому сайті або за телефоном: +380976432104

ВИЇЗД ЗАМІРНИКА І СКЛАДАННЯ КОШТОРИСУ – БЕЗКОШТОВНО!

Компанія Comfort-Remont дотримується лояльної цінової політики. Вартість ремонту залежить від типу й виду робіт, площі об’єкту та місця його розташування.

Виїзд замірника та складання кошторису – БЕЗКОШТОВНО (в межах міста Івано-Франківськ та області).