Ремонт виробничих приміщень

В ході експлуатації, виробничі приміщення зношуються та потребують капітального ремонту чи хоча б реставрації. Також є моменти, коли необхідно провести оновлення їхнього інтер’єру в ході зміни корпоративного стилю фірми. Незважаючи на те, що ці приміщення призначені для виробництва, в їхньому оформленні теж повинна бути певна естетика. Потрібно підтримувати комфортні умови праці для більш ефективної трудової діяльності працівників, окрім того необхідно залишити позитивне враження після відвідин виробничих потужностей компанії її партнерами та інвесторами.

Comfort-Remont пропонує свою професійну допомогу у вирішенні питань, пов’язаних із проведенням певного виду ремонтних робіт промислових площ. Ми володіємо багаторічним досвідом в даній сфері, зуміли зібрати великий колектив досвідчених майстрів різних галузей. Нами сформовані продуктивні бригади спеціалістів, здатні ідеально реалізувати проект будь-якої складності й об’єму. В ході виконання завдання використовуються передові технології, високоточний інструмент та сучасні матеріали, якісні, екологічні й безпечні.

Вибір виду ремонтних робіт

Ви можете замовити косметичний, або капітальний ремонт виробничих приміщень.

Косметичний – від 2500 грн/м².

Даний вид робіт можна охарактеризувати в двох словах: швидко й дешево. Він полягає в реставрації виробничої площі і передбачає мінімальні зміни. В ході його виконання відновлюється естетика інтер’єру, замінюються пошкоджені елементи, приводиться до ладу функціонал приміщення.

Також можливе часткове перепланування й покращення експлуатаційних характеристик. Роботи проводяться як у випадку реставрації аварійних площ, так і в процесі введення в експлуатацію новозбудованих приміщень. Ціна такого проекту буде мінімальною.

Вирішення проблем:

 • Усунення тріщин, сколів та інших пошкоджень поверхні стін, стелі й підлоги.
 • Шпаклювання й фарбування стін, стелі і підлоги.
 • Зміни призначення приміщення.
 • Зміни корпоративної стилістики компанії.
 • Реставрації або заміни пошкоджених елементів.
 • Заміни сантехніки та електроприладів.
 • Прибирання й вивіз сміття.
СКЛАД БРИГАДИ
ТЕРМІН ВИКОНАННЯ РОБІТ
Прораб – керівник бригади.
Різноробочі.
Вузькопрофільні спеціалісти.
Технагляд.
Архітектор.
Дизайнер.
Від 15 днів.
Залежить від метражу.

Капітальний – від 4000 грн/м².

Даний вид робіт варто обрати тоді, коли виникла необхідність кардинальних змін. Це буде масштабний проект, який торкнеться усіх аспектів функціонування приміщення. Слід виконати не тільки повну зміну інтер’єру, заміну облицювання, вікон, дверей та підлоги, але й доведеться проводити інженерні роботи. Необхідно замінити усі комунікації і системи, посилити несучі конструкції.

Вартість такої послуги буде вищою, як в аспекті оплати праці так і в плані витрат на закупку матеріалів.

Вирішення проблем:

 • Зонування виробничої площі на окремі площадки.
 • Посилення несучих конструкцій (колони і стіни).
 • Встановлення нових вікон та дверей.
 • Заміни комунікацій, мереж електро- й водопостачання.
 • Заміни системи вентиляції та кондиціонування.
 • Фарбування, поклейка, шліфовка, встановлення плитки.
 • Прибирання й вивіз сміття.
СКЛАД БРИГАДИ
ТЕРМІН ВИКОНАННЯ РОБІТ
Прораб – керівник бригади.
Різноробочі.
Вузькопрофільні спеціалісти.
Технагляд.
Архітектор.
Дизайнер.
Від 30 днів.
Залежить від об’єму робіт та метражу.

Терміновий ремонт виробничих приміщень

Екстрений ремонт промислових площ дозволяє в максимально стислі терміни ввести приміщення в експлуатацію, усунувши всі недоліки та покращивши функціональні якості. Хоча ми працюємо оперативно й не затягуємо реалізацію проекту незалежно від його масштабу і складності, проте дана послуга значно прискорює процес. Можливе скорочення термінів вдвічі, досягається цей результат завдяки збільшенню кількості майстрів. Наприклад, дві бригади впораються значно швидше, а якість послуг при цьому залишиться на висоті.

Виробниче приміщення під ключ – все включено

Дана послуга знімає із замовника усі турботи, економлячи час і сили. Компанія Comfort-Remont бере на себе усю відповідальність в аспектах розробки проекту і організаційних моментах та в процесі виконання замовлених послуг. Весь комплекс робіт проводиться нашими спеціалістами, не потрібно шукати підрядників для окремих завдань, адже у нас працює великий колектив майстрів усіх необхідних спеціальностей. Облицювання й оздоблення, монтаж мереж і систем, формування кошторису й дизайну, закупка матеріалів та вивіз сміття, ми зробимо все, від «А» до «Я».

Замовник особисто обирає дизайн-проект, вносить свої корективи, а його побажання реалізуються в повній мірі.

Ціни ремонту виробничих площ

У нас встановлена лояльна й гнучка цінова система, яка дозволяє надавати доступні та якісні послуги широкому колу замовників із різними фінансовими можливостями. Ніяких прихованих платежів та додаткових витрат, вартість проекту прописується в договорі.

КОСМЕТИЧНИЙ РЕМОНТ
КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ
ЄВРОРЕМОНТ
Від 2500 грн/м² без врахування матеріалів
Від 4000 грн/м² без врахування матеріалів
Від 6000 грн/м² без врахування матеріалів
Від 3000 грн/м² з врахуванням матеріалів
Від 5500 грн/м² з врахуванням матеріалів
Від 7000 грн/м² з врахуванням матеріалів

Компанія Comfort-Remont дотримується лояльної цінової політики. Вартість ремонту залежить від типу й виду робіт, площі об’єкту та місця його розташування.

Виїзд замірника та складання кошторису – БЕЗКОШТОВНО (в межах міста Івано-Франківськ та області).